צריך עזרה?

077 7060890

דף הבית פסיכומטרי הכנה לבגרויות חיילים משוחררים לימודי תעודה ימים פתוחים
מיקום באתר: דף הבית » מדעי הרוח » תואר שני בהיסטוריה » היסטוריה של המזרח התיכון לתואר שני
בחר לפי תחום לימוד
בחר לפי קהל יעד
בחר לפי סיווג אחר
בחר לפי אזור
אוניברסיטת חיפה - ל י מ ו ד י ת א ר י ם

היסטוריה של המזרח התיכון לתואר שני

לימודי המ”א מיועדים להרחיב ולהעמיק את הידע וההבנה של התלמיד בתחום ההיסטוריה של המזרח התיכון; לבסס, לשפר ולהרחיב את השימוש והשיטות הדרושים ללימוד ומחקר עצמאיים. לימודי המ”א מושתתים על עב...
מידע כללי
פרטים נוספים
אודות מוסד הלימוד

לימודי המ”א מיועדים להרחיב ולהעמיק את הידע וההבנה של התלמיד בתחום ההיסטוריה של המזרח התיכון; לבסס, לשפר ולהרחיב את השימוש והשיטות הדרושים ללימוד ומחקר עצמאיים. לימודי המ”א מושתתים על עבודה עצמית ועל לימוד במסגרת סמינריונים ותרגילים, בהם נדרשת קריאה במקורות ראשוניים.

 

 מקום הלימודים

חיפה

 

מתכונת הקורס

משך הלימודים- שנתיים, המסלול מתקיים לאורך כל שעות היום, מועדי פתיחה – אוקטובר.

קיימים שני מסלולי לימוד ל-MA: מסלול הכולל עבודת גמר מחקרית, מסלול הכולל בחינת התמחות (ללא עבודת גמר)

 

תנאי קבלה

ציון משוקלל של 80 לפחות בלימודי ה-BA בהיסטוריה של המזה"ת, ו-76 לפחות בחוג הלימודים השני

בוגרי חוגים אחרים שסיימו את לימודי התואר הראשון בממוצע משוקלל של 76 לפחות בכל אחד מחוגי הלימוד, יוכלו להירשם ויידרשו ללימודי השלמה

 

הסמכה

תואר שני M.A בהיסטוריה של המזרח התיכון

 

נושאי הלימוד

מגמות הלימוד והתמחות: העת העתיקה, ימי הביניים והעת החדשה


 
מס' מפגשים:שנתיים
איש קשר:יועצי לימודים
כתובת:חיפה

קמפוס אוניברסיטת חיפה משתרע על רכס הכרמל, בגבולה הדרומי - מזרחי של העיר חיפה ומוקף כולו בפארק הכרמל. האוניברסיטה הוקמה בשנת 1963 בחסות משותפת של האוניברסיטה העברית בירושלים ועיריית חיפה. בשנת 1972 זכתה האוניברסיטה להכרה אקדמית מטעם המועצה להשכלה גבוהה.

 

אוניברסיטת חיפה היא בעלת האופי הפלורליסטי ביותר בישראל: בני ערים ותיקות ועיירות פיתוח, קיבוצים ומושבים, עולים חדשים, יהודים ערבים ודרוזים, קציני צה"ל וכוחות הביטחון לומדים בצוותא בדו קיום של שלום, סובלנות וכבוד הדדי. האוניברסיטה רואה את החבירה בין מצוינות אקדמית לאחריות חברתית כנושא הדגל שלה ואת שירותה לקהילה, אחד מיעדיה החשובים.

בשנת תשס"ו לומדים באוניברסיטה 16,500 סטודנטים בשש פקולטות: הפקולטה למדעי הרוח, הפקולטה למדעי החברה, הפקולטה למדעים והוראתם, הפקולטה למשפטים, הפקולטה ללימודי רווחה ובריאות והפקולטה לחינוך ובחמישה בית ספר : למינהל עסקים, לעבודה סוציאלית, להיסטוריה, לבריאות הציבור ולמדעי המדינה.

 

המחקר המדעי באוניברסיטה מתרכז במרכזים ומכונים בנושאים ותחומים מגוונים. ובהם: חקר לחץ פסיכולוגי; עיבוד מידע וקבלת החלטות ; אבולוציה; חקר השואה; לימודי - ים; משאבי טבע וסביבה ;חקר הספנות והתעופה; המרכז היהודי- ערבי; מוסד הרצל לחקר הציונות וישראל ;חקר חברה משפט ופשיעה, חקר צליינות, תיירות ונופש, המרכז הבין תחומי לחקר רגשות, המרכז הבין תחומי לחקר המח וההתנהגות; המרכז ללימודי דמוקרטיה ; המרכז למשפט וטכנולוגיה; המרכז לחקר החינוך לשלום והמרכז לחקר ביטחון לאומי וגיאו-אסטרטגיה. חברת IBM הקימה את מעבדת המחקר הגדולה ביותר שלה מחוץ לארה"ב בקמפוס האוניברסיטה.

 

מצא אותנו ב-‪Google+
מפת אתר לגולש  |   פרסם באתר  |   תנאי שימוש
חברת לידר בע"מ (תארים)
בית ברק, רחוב הרברט סמואל 37, חדרה
טלפון: 077-5501133
פקס: 153-4-6323192
מייל: leader@leaderltd.co.il
 
© כל הזכויות שמורות לאתר